  • รุ่น: F1200W-9S-2G
  • สต๊อก: พร้อมส่ง
  • เข้าดู 9350
คุณสมบัติ
  • L2+ Managed Switch
  • 9 * 1000M SFP
  • 2 * 10/100/1000Base-TX uplink RJ45 port (Data)
  • มี Console Port
  • WEB interface management
  • Bandwidth 56/128 Gbps
  • MAC 8K
  • ใช้แหล่งพลังงานภายนอก (External Power Adapter)
  • Lightning Protection level : 6KV 8/20us;IP30
  • วัสดุ โลหะ
  • ติดตั้งแบบ Desktop
อุปกรณ์ประกอบด้วย
  2. Power Adapter = 1 ตัว
รับประกัน 2 ปี
hasivo F1200W-9S-2G
PRODUCT Full Gigabit 9SFP+2GE L2+ Optical Convergence Managed Switch
MODEL F1200W-9S-2G
Fix Port 9*1000M SFP
2*10/100/1000Base-TX RJ45 port (Data)
Console port 1 * Console Port
Reset Key 1
CPU 500 MHz
DDR 1G DDR3
FLASH 128 MBytes
RAM 128 MBytes
Bandwidth 56G/128 Gbps
Packet Forwarding 41.67 Mpps
MAC 8K
Buffer 4.1M
Jumbo Frame 10000 Bytes
VLAN Address 4K
Transmission Distance 10BASE-T : Cat3,4,5 UTP(≤250 meter)
100BASE-TX : Cat5 or later UTP(≤100 meter)
1000BASE-TX : Cat6 or later UTP(≤1000 meter)
1000BASE-SX:62.5μm/50μm MMF(2m~550m)
1000BASE-LX:62.5μm/50μm MM(2m~550m) or 10μm SMF(2m~5000m)
LED Indicator PWR: Power LED
3~11:(SFP LED)
Port:(Green_10/100M LED;Orange_1000M LED)
Power External power supply: DC: 12V 2A, max 24W
(100-240Vac 50/60Hz 0.3A)
Operating Temperature/Humidity -10~+55°C;5%~90% RH Non coagulation
Storage Temperature/Humidity -40~+75°C;5%~95% RH Non coagulation
Product /Packing size(L*W*H) 245mm*108mm*40mm
298mm*205mm*55mm